همه اخبار و مقاله ها

شروع دور سوم تمرینات تیم والیبال شهداب در غیاب سرمربی

به گزارش خبرنگاران، سومین مرحله از تمرینات تیم والیبال شهداب یزد امروز (دوشنبه) در سالن اختصاصی این تیم با انجام تمرینات بدنسازی از سر گرفته شد. تیم شهداب در این مرحله از تمرینات محمد عمده غیاثی، سرمربی خود را در اختیار ندارد.

2 مهر 1399

چشم انداز تجارت 20 میلیارد دلاری با بغداد، حال و احوال کارخانه های ایرانی عراق

عراق به عنوان دومین شریک عظیم ایران از اهمیت زیادی در این خصوص برای دارد که در این گزارش به گفت وگوی تفصیلی با رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق پرداخته ایم.

1 مهر 1399

آمازون رقیب جدید اینترنت ماهواره ای الون ماسک شد

شرکت آمازون اجازه یافته با ارسال 3 هزار و 236 ماهواره به فضا اینترنت پرسرعت برای سراسر جهان فراهم و با اینترنت ماهواره ای الون ماسک رقابت کند.

31 شهریور 1399

اصلی ترین حامی اقتصادی ترامپ از حمایت از او در انتخابات 2020 کنار کشید

یکی از اصلی ترین حامیان اقتصادی دونالد ترامپ در انتخابات 2016، از حمایت از او در انتخابات پیش رو کنار کشید.

30 شهریور 1399

ملاقات سعادتمند با نماینده وزارت ورزش برای اعزام مربیان جوان استقلال به خارج از کشور

احمد سعادتمند در ملاقات با مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان خواهان اعزام مربیان جوان استقلال به خارج از کشور شد.

29 شهریور 1399

خبرنگاران نظارت بر ذبح دام عید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در لرستان

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: نظارت بر ذبح دام عید سعید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان انجام می شود.

29 شهریور 1399

چوب حراج به وسایل ارتش ژاپن

وزارت دفاع ژاپن برای نخستین بار وسایل بلااستفاده و کم ارزش ارتش را برای درآمدزایی حراج کرد.

28 شهریور 1399

نگرانی زنان و جامعه مدنی افغانستان از تبانی دولت کابل، آمریکا و طالبان

یک کارشناس مسائل شبه قاره با بیان اینکه جامعه افغانستان از نظر توسعه سیاسی رشد قابل ملاحظه ای کرده و گروه های جامعه مدنی در این کشور فعال هستند گفت: جامعه مدنی افغانستان از جمله زنان نگرانی هایی در ارتباط با توافق دولت با طالبان دارد و در همین چهارچوب...

27 شهریور 1399

خدانگهدار همکار قدیمی ، روح الله رجایی درگذشت

روح الله رجایی همکار قدیمی ما در هفته نامه خبرنگاران محله امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا و پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان درگذشت.

26 شهریور 1399

حرف و حدیث ها درباره شرایط جسمانی ملک سلمان، کوشش بن سلمان برای حذف تدریجی پدر

در حالی که حتی انتشار تصاویر ملک سلمان در بیمارستان هم نتوانسته به حرف و حدیث ها درباره شروع سرانجام پادشاهی او سرانجام دهد، بعضی از کارشناسان از برنامه های در دست اجرای محمد بن سلمان برای حذف تدریجی پدرش سخن می گویند.

24 شهریور 1399

پروتئینی که ویروس کرونا را کُشنده می نماید

قطع سنتز پروتئین منجر به سرکوب کامل یکی از مهمترین سیستم های اصلی محافظت از بدن در برابر عفونت می گردد. در نتیجه، سیستم ایمنی دیگر پاسخگو نیست، به دلیل Nsp1 سیستم هشدار دهنده دفاع بدن از کار می افتذ.

24 شهریور 1399

کاشت 120 میلیون درخت جنگلی با یاری پهپادها

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، در دهه های گذشته پوشش جنگلی دهها کشور دنیا به علت آتش سوزی، سیل، جنگ، فرسایش خاک و غیره تخریب شده و برنامه ریزی برای کاشت درخت های جایگزین به علت دشواری دسترسی، نقشه برداری پیچیده و غیره کار ساده ای نیست.

23 شهریور 1399

ما که زور بر هم زدن دفتری را نداریم چه برسد به روزنامه شرق!

عباسعلی کدخدایی نوشت: ما که زور بر هم زدن هیچ دفتری را نداریم چه برسد به روزنامه شرق! البته اگر زورش هم بود این را صحیح نمی دانستیم، چرا که ساحت خبرنگار و رسانه احترامی بس زیاد می طلبد.

22 شهریور 1399

تصاویر ، ماسک بزنید تا زندانی نشوید ، ماسک و پاندمی آنفولانزای اسپانیایی در امریکا

تصویری که در سال 1918 در کالیفرنیا گرفته شده است، الزام پوشیدن ماسک در جریان موج دوم بیماری همه گیر آنفولانزای اسپانیایی را نشان می دهد. این بیماری باعث کشته شدن بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان شد. مرور تاریخ در روزهای همه گیری کرونا و اجبار به استفاده...

21 شهریور 1399

شروع انتخابات پارلمانی سوریه با رقابت 1565 نامزد

مردم سوریه برای انتخاب نمایندگان پارلمانی خود پای صندوق های رأی رفتند و 1656 نامزد از جمله 200 زن برای به دست آوردن 250 کرسی مجلس سوریه با یکدیگر رقابت می نمایند.

21 شهریور 1399

اسکلت فلزی پیچ و مهره؛ خوب یا بد؟ نکات اجرایی به همراه ویدئو

اسکلت های فلزی و بتنی دو روش اصلی اسکلت در صنعت ساختمان سازی به شمار می فرایند. اسکلت های فلزی نیز انواعی مانند جوشی و پیچ و مهره ای دارند. اسکلت فلزی پیچ و مهره ای به دلیل ویژگی هایی که دارد مزایای زیادی را در اختیار مهندسان و طراحان قرار می دهد. در این...

20 شهریور 1399

فدراسیون کشتی بدهی 10 ساله به داوران را تسویه کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، با پیگیری کمیسیون داوران و در ادامه پرداخت معوقات داوران کشتی، نهمین و آخرین مرحله حق الزحمه داوران کشتی، پرداخت شد.

19 شهریور 1399

طباطبایی: پتروشیمی و شهرداری گرگان در لیگ شرکت می نمایند

رامین طباطبایی در تبادل نظر با خبرنگاران با یادآوری اینکه مهلت مشخص شده فدراسیون بسکتبال برای نام نویسی از تیم های متقاضی حضور در فصل جدید لیگ برتر گفت: در مجموع 17 تیم از فصل گذشته لیگ برتر و لیگ دسته اول برای حضور در فصل جدید مسابقات اعلام آمادگی کردند.

18 شهریور 1399

خبرنگاران آبرسانی سیار به شهرهای چهارمحال و بختیاری به سرانجام رسید

شهرکرد- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت تدبیر و امید ، آبرسانی سیار به تعدادی از شهرهای استان متوقف شد و تمامی شهرها از آب لوله کشی سالم بهره مند شدند.

18 شهریور 1399

مهندسان از اریگامی DNA برای طراحی واکسن استفاده می نمایند

محققان MIT با قرار دادن DNA در ساختاری شبیه ویروس، ذراتی را همانند ویروس ایدز طراحی کردند که با تحریک سیستم ایمنی بدن موجب پاسخ قوی از سوی سلول های ایمنی انسان می گردد.

17 شهریور 1399
تعداد: (287)