خبرنگاران عضو شورای شهر: فرودگاه امام (ره) را ضدعفونی کنید

به گزارش با هم دعا کنیم، تهران- خبرنگاران- یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت ضد عفونی کردن همه بخش های فرودگاه امام خمینی (ره) به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید نمود.

خبرنگاران عضو شورای شهر: فرودگاه امام (ره) را ضدعفونی کنید

به گزارش با هم دعا کنیم، ناهید خداکرمی امروز سه شنبه در دویست و سومین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری تهران گفت: آنچه از اخبار به گوش ما می رسد تعداد قابل توجه ایرانیانی که به خارج از کشور می فرایند به بیماری کرونا مبتلا هستند و این مساله باید مورد آنالیز گردد.

وی اضافه نمود: این موضوع نشان می دهد یا تعداد زیادی از افراد آلوده به ویروس کرونا در کشور بدون علامت هستند یا اینکه در ورودی کشور در فرودگاه امام (ره) به کرونا مبتلا شده اند.

خداکرمی گفت: هر چند فرودگاه امام خمینی در حوزه شهرداری تهران نیست اما شهردار تهران در ستاد کرونا عضویت دارد و باید با ارگان های دیگر این موضوع را مطرح کند.

وی ادامه داد: ایستگاه های مترو، واگن های قطار ، تاکسی های فرودگاه و حتی دوربین های آن باید ضد عفونی شوند.

به عقیده این عضو کمیسیون سلامت شورای تهران، آمار بالای مبتلایان به کرونا که از ایران به کشورهای دیگر سفر نموده اند نشان می دهد که اگر همه ما آلوده به کرونا نباشیم انتقال این ویروس در فرودگاه امام (ره) بوده است.

وی در باره آمار افراد یادشده هیچ توضیحی نداد.

براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا به امروز یکهزار و 501 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و 66 نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

همچنین 291 نفر از مبتلایان بهبود یافته اند.

بر این اساس تا به امروز 170 نفر در تهران به کرونا مبتلا شده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عضو شورای شهر: فرودگاه امام (ره) را ضدعفونی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عضو شورای شهر: فرودگاه امام (ره) را ضدعفونی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید